Oto Ekspertiz Bulmanın En Kolay Yolu

Yalova Erdem Oto Ekspertiz

Adres: Kirazlı Sanayi Sitesi A2 Blok No:37-38-39-40 YALOVA

Tel: 0226 825 3868

Rekabet Üstü Olmanın Kutsal Anahtarı Olan “Hizmet Vermek”… Kimde Var? Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizi memnun etmek ilk hedefimiz olmuştur. Başarılı bir satıcı için ilk gerekli özellik, müşteri nezdinde güven sağlayabilmektir. Firmamız siz değerli müşterilerimize tecrübeli servis kadromuzla en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Elektro Mekanik Kontrol

Motor Kontrolü

ABS Kontrolü

Klima Kontrolü

Yanal Kayma Testi

Ön Düzen Kontrolü

Fren Sistem Testi

Otomatik Şanzıman Testi

Boya Kaporta Kontrolü

Araç İçi Kontrol

Arıza Tespiti

Süspansiyon Testi

Lastik Kontrolü

DYNO Testi

Alt Şasi Kontrolü

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştir. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

Yalova’ın en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Erdem Oto Ekspertiz, kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Erdem Oto Ekspertiz,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Erdem Oto Ekspertiz servisi gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Erdem Oto Ekspertiz  işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Erdem Oto Ekspertiz servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ