Oto Ekspertiz Bulmanın En Kolay Yolu

Torbalı Analiz Oto Ekspertiz

Adres: Yedi Eylül, 5548. Sk. No:17, 35000 Torbalı/İzmir

Telefon: : 0554 693 03 61

Hizmet verdiğimiz Oto ekspertizlik sektöründe yaptığımız işi, ilk günden bu güne, hata payını sıfır toleransa indirerek hizmet vermekteyiz. Bir marka oluşumuzun sebebi ise kurulduğumuz günden bu güne müşterilerimize verdiğimiz hizmet, güven , hoşgörü ve saygımız öncülük etmiştir. Firmamızdaki cihazlar ve ekipmanlarımız Avrupa standartları belgelerine sahip en kaliteli ve dünyaca bilinen cihazlardan oluşmaktadır. Personel kadromuz özellikle genç ve alanında uzman kişilerden ve alanında belli diploma ve belgelere sahip olmuş kişilerden oluşmaktadır. Firmamız Müşteri memnuniyetini baz almış ve bu konu üstünde ki hassasiyetini her zaman özen göstermektedir . Bu zamana kadar bakılan binlerce araçlardan hiç birisine geri dönüşüm yaşanmamış olup firmamız otomobil alım satımlarında referans noktası haline gelmiştir.

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştir. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

İzmir’de en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Torbalı Analiz Oto Ekspertiz, kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Torbalı Analiz Oto Ekspertiz servisi,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Torbalı Analiz Oto Ekspertiz servisi, gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Torbalı Analiz Oto Ekspertiz servisi, işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Torbalı Analiz Oto Ekspertiz servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ