Oto Ekspertiz Bulmanın En Kolay Yolu

Şanlıurfa Şefkat Oto Ekspertiz

Adres: Evren Sanayi Sitesi 1.Cad.44. Sokak No:1 Merkez / Şanlıurfa

Tel: +90 414 357 70 10

Şefkat Oto Test Ekspertiz, son teknolojiye sahip donanım ve ekipmanlarla, özellikle ikinci el araçların kaza ya da arıza durumlarını kontrol ve test ederek, kapsamlı “oto ekspertiz raporu” hazırlayan, bölgesinin öne çıkan Oto Test ve Ekspertiz Firmasıdır.

Şefkat Oto Test Ekspertiz, konusunda deneyimli ve yetenekli personeli ile, sürekli yenilenen profesyonel anlayışıyla bölgede
önemli hizmetler sunmaya odaklanmıştır. Test aşamalarında kullandığımız tüm cihazlar TSE, İSO, TÜV, CE belgelidir. Servisler TUV,
Türk Akreditasyon TURKAK, SG ISO ve gerekli tüm Kalite Standartlarına sahiptir. Hizmet veren personelimiz konusunda gerekli tüm
sertifikalara sahiptirler.

Arıza Tespiti

Yanal Kayma Yol Tutuş Testi

Fren Testi

Motor Testi

Kaporta ve Boya Testi

Süspansiyon Testi

Alt Kontrol Testi

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştir. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

Şanlıurfa’nın en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Şanlıurfa Şefkat Oto Ekspertiz, kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Şanlıurfa Şefkat Oto Ekspertiz,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Şanlıurfa Şefkat Oto Ekspertiz servisi gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Şanlıurfa Şefkat Oto Ekspertiz, işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Şanlıurfa Şefkat Oto Ekspertiz servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ