Oto Ekspertiz Bulmanın En Kolay Yolu

Niğde Oto Ekspertiz

Adres: Ata Sanayi Sitesi 22.Blog No:70 Niğde / TÜRKİYE

Tel: 0549 644 51 51

İkinci el araçlarda alıcı ve satıcının dert olarak gördüğü ‘eskpertiz’ ve ‘tesbit’ işlemlerini alanında uzman kişiler ve en profesyonel; hata payı sıfır olan cihazlar ile destekleyip nihai sonucu ‘ekspertiz raporu’ ve en önemlisi ‘ekspertiz sunumu’ gerçekleştirerek her iki tarafın tüm soru işaretlerini cevaplamaktır. İlkeli, kaliteli ve seviyeli personel yapısı, kurumsal kimliği, ve şirketler grubunun iştiraki olması sebebiyle daha da önemlisi 1995’ten bu yana ‘otomotiv’ sektöründe olan firmanın kuruluşu olması alacağınızın hizmetin güvencesi olacaktır.

Süspansiyon

Ön Takım Boşluk Kontrolü

Yanal Kayma

Kaporta ve Kontrol

Güç Ölçümü (Motor Testi)

Her Araca Uyum

Fren Testi

Komple Ekspertiz Raporu

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştr. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

Niğde de en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Niğde Oto Ekspertiz, kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Niğde Oto Ekspertiz servisi,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Niğde Oto Ekspertiz servisi, gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Niğde Oto Ekspertiz servisi, işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Niğde Oto Ekspertiz servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ