Oto Ekspertiz Bulmanın En Kolay Yolu

Kilis Full Oto Expertiz

Adres: KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 27.BLOK NO:5 Merkez / Kilis

Tel: 0544 553 52 68

KİLİS’TE KURULAN VE KİLİS”İN İLK VE TEK 2.EL OTO EXPERTİZ & CHECK-UP FİRMASIYIZ.2EL OTO ALIRKEN BİZİ GÖSTERMEDEN ALMAYIN!

Yanal Kayma

Süspansiyon

Fren

Motor Güç Performans Testleri

Arıza Tespiti

Boya-kaporta Kontrolü

Araç Alt Kontrolü Yapılacaktır

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştir. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

Kilis’in en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Kilis Full Oto Expertiz Check Up, kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Kilis Full Oto Expertiz Check Up,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Kilis Full Oto Expertiz Check Up servisi gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Kilis Full Oto Expertiz Check Up, işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Kilis Full Oto Expertiz Check Up servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ