Oto Ekspertiz Bulmanın En Kolay Yolu

Hakkari Sakin Oto Ekspertiz

Adres: Esendere Yolu Üzeri Askerlik Şubesi Karşısı Yüksekova/Hakkari

Tel: 0545 398 54 54

Hakkarinin Tek Oto Ekspertiz Firması

Sakin oto ekspertiz olarak sizin için sunmuş olduğumuz tarafsız hizmetler, gönül rahatlığı ile araç alıp satmanızdır. Testlerimiz arasında 
Motor performans testi
Boya ve kaporta testi 
Fren – Süspansiyon – Yanal kayma testleri 
Arıza tespiti 
Araç kilometre sorgulaması 
Bunların yanı sıra deneyimli uzman ekibimiz ile aracınızın bütün kontrolleri sağlanmaktadır.

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştr. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

Hakkari  de en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Hakkari Sakin Oto Ekspertiz kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Hakkari Sakin Oto Ekspertiz servisi,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Hakkari Sakin Oto Ekspertiz servisi, gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Hakkari Sakin Oto Ekspertiz servisi, işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Hakkari Sakin Oto Ekspertiz  servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ