Oto Ekspertiz Bulmanın En Kolay Yolu

Denizli Oto Ekspertiz

Adres: Sümer Mah. 2490 Sok. No: 37 (Bakırlı Kavşağı Altı) – Merkez / Denizli

Tel: 0258 371 1060

Denizli’nin En İyi  Oto Ekspertiz Hizmetini Sunuyoruz

Denizli ekspertiz servisi ikinci el otomobil test ve kontrol hizmeti vermekteyiz .
Aracınız detaylı bir şekilde kontrol edildikten sonra ekspertiz raporunuz size sunulur gerekli bilgiler verilir.
Bilgisayarlı profesyonel cihazlarımız ile aracınıza eksiksiz bir expertiz yapılmaktadır.
Denizli’de 2. el oto ekspertiz hizmeti’de vermekteyiz.
Araç seçiminde tartışmasız en doğru danışmanınız Denizli Oto Ekspertiz Ekibi !

Dinamometre (dyno) Testi

Kaporta Boya Değişen Kontrolü

Fren Testi

Suspansiyon Testi

Motor mekanik Kontrolü

İç Aksam Donanım

Ekspertiz Raporu

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştr. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

Denizli de  en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Denizli Oto Ekspertiz, kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Denizli Oto Ekspertiz servisi,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Denizli Oto Ekspertiz servisi, gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Denizli Oto Ekspertiz servisi, işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Denizli Oto Ekspertiz servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ