Oto Ekspertiz Bulmanın En Kolay Yolu

Ağrı Dynobil Oto Ekspertiz

Adres: Yeni Van Cad. Kurtuluş Mah. 1137. Sk. Merkez / Ağrı

MOTOR TESTİ

DİNAMOMETRE TESTİ

FREN & EL FRENİ TESTLERİ

ARAÇ İÇİ EKSPERTİZ

KAPORTA BOYA ANALİZİ

ARAÇ DIŞI EKSPERTİZ

AKÜ TESTİ

SİLİNDİR KAPAK CONTASI TESTİ

KANAL KAYMA TESTLERİ

ARAÇ ALTI KONTROL

DIŞ KONDİSYON EKSPERTİZİ

DETAYLI RAPOR

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştr. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

Ağrı da en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Ağrı Oto Ekspertiz, kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Ağrı Oto Ekspertiz servisi,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Ağrı Oto Ekspertiz servisi, gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Ağrı Oto Ekspertiz servisi, işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Ağrı Oto Ekspertiz servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ