Oto Ekspertiz Bulmanın En Kolay Yolu

Afyonkarahisar Auto Expertiz

Adres: Güvenevler Mah. M. Fevzi Çakmak Bulv. No: 22/A AFYONKARAHİSAR

Tel:  0 (272) 223 60 44

AFYON’UN EN BÜYÜK OTO EKSPERTİZ MERKEZİ

Uzman kadro, son teknoloji cihazlar, detaylı kontrol ve raporlama ile oto ekspertizde Türkiye’nin tercihi.

Boya Kaporta Kontrol

Fren Test

Süspansiyon TestMotor Detay Kontrol

Yanal Kayma Test

Elektronik Arıza TespitAraç Altı Kontrol

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştr. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

Afyonkarahisar da  en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Afyon Oto Ekspertiz, kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Afyon Oto Ekspertiz servisi,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Afyon Oto Ekspertiz  servisi, gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Afyon Oto Ekspertiz servisi, işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Afyon Oto Ekspertiz servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ