Oto Ekspertiz Bulmanın En Kolay Yolu

Adıyaman Genç Oto Ekspertiz

Adres: Küçük Sanayi Sitesi 2.Blok No:6  Sanayi PTT Karşısı Adıyaman / Merkez

Tel: 0543 635 44 87 

Adıyaman Merkezde, uzun yıllardır oto ekspertiz işinde hizmet veren ve bu sektörde kendimize güvenen, işimizde ciddiyet ve profesyonelliği ön planda tutan ve daima otomotiv sektöründe başarıyı kendimize hedef alan ekspertiz firmasıyız.

MOTOR TESTİ

DİNAMOMETRE TESTİ

FREN & EL FRENİ TESTLERİ

ARAÇ İÇİ EKSPERTİZ

KAPORTA BOYA ANALİZİ

ARAÇ DIŞI EKSPERTİZ

AKÜ TESTİ

SİLİNDİR KAPAK CONTASI TESTİ

KANAL KAYMA TESTLERİ

ARAÇ ALTI KONTROL

DIŞ KONDİSYON EKSPERTİZİ

DETAYLI RAPOR

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştr. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

Adıyaman da  en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Adıyaman Genç Oto Ekspertiz, kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Adıyaman Genç Oto Ekspertiz servisi,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Adıyaman Genç Oto Ekspertiz servisi, gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Adıyaman Genç Oto Ekspertiz servisi, işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Adıyaman Genç Oto Ekspertiz servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ